Hakkımızda

Hakkımızda

Arena Pert, rekabetin giderek arttığı, doğru işin, doğru zamanda ve az maliyette yapılmasının gerekliliğinin kendisini en çok hissettirdiği günümüzde, Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri ihtiyaçlarına göre karşılamayı hedefleyen bir Yazılım ve Otomotiv Limited şirketidir.

Arena Pert 2018 yılında 17 yıllık deneyim üzerine kurulmuş olan Yazılım ve Online İhale Portalı ile Sigorta şirketlerine, Filo şirketleri, Üye Galeriler, Yetkili Satıcılar ve Tüketicilere en Güçlü Performans Sağlayan Online İhale, Yazılım ve İş-Süreç Destek Şirketidir.

 

Vizyonumuz

Sunduğumuz Hizmet ve Ürünlerimiz ile Fark Yaratarak, Ulusal Ölçekte Sektör Lideri Olup, Uluslarası Düzeyde ise Faaliyet Gösterdiğimiz Alanda Markalaşarak, Kendisini Kabul Ettirmiş Öncü Bir Şirket Haline Gelmek.

Misyonumuz

Doğru ve Etkin Çözümler ile Müşterilerimizin Karşılarına Çıkmak, Uygulanabilir Çözümlerimizin Arkasında Durarak Yaşatılmasını Sağlamaktır. Verilen Hizmetlerle Şirketlere Rekabet Avantajı Kazanmaları, Verimliliklerini Artırmaları ve Maliyetlerini Azaltmaları Amaçlanmaktadır.

Kültürümüz

Şirket kültürümüz altı temel değerimizle tanımlanmaktadır: Ailemiz, Farkındalık, Yenilik, Sürdürülebilir Büyüme, Sosyal Sorumluluk ve Güven. Değerlerimiz; bizleri bir arada tutan ve her birimizin benimsediği vazgeçilmezlerimizdir.